Установлення брекетів у Києві

Дешево, установка брекет системы Киев Остеон-Дентіс

Брекет-система - це стоматологічна конструкція, яка встановлюється в ротовій порожнині пацієнта для зміни розташування його зубів при порушеннях прикусу і дефектах зубного ряду. Неправильне розташування зубів - це не тільки естетичний дефект, але і можлива причина головного болю, гайморитів і хвороб травлення, яку можна і потрібно усувати.

Показання для установлення брекет-систем

Брекети рекомендовані пацієнтам з такими проблемами:

 • неправильний прикус (дистальний, мезіальний, глибокий, відкритий, перехресний);
 • скупченість зубів;
 • дистопія (неправильне розташування зуба);
 • диспропорційний розвиток щелеп;
 • відновлення нормальної щільності зубів.

Ефективність брекетів для дітей та дорослих

Поширений стереотип, що установка брекетів доцільна тільки для дітей та підлітків, насправді їх можна і потрібно (при наявності показань) встановлювати в дорослому віці. Поступове переміщення зубів під тиском дуги брекет-системи на зуб можливо завдяки особливим властивостям кісткової тканини: в напрямку руху зуба відбувається її резорбція (руйнування), а з протилежного боку - зростання кісткової тканини лунки зуба.

Цей ефект спостерігаються як у дітей, так і у дорослих, тому ортодонтичне лікування за допомогою-брекет систем буде ефективним в будь-якому віці. Проте термін носіння брекетів для дорослих зазвичай тривалішою, ніж для дітей та підлітків. Важливо розуміти, що тривалість лікування залежить не стільки від віку, скільки від вираженості патології.

А скільки буде тривати Ваше лікування?

Дізнайтесь, запишіться на прийом зараз, та отримайте професійну консультацію

Запис за телефоном:

+38(044) 223-11-77

+38(068) 223-11-77

+38(095) 223-11-77

 

Варіанті брекет-систем, які можна встановити у Медичному Центрі «Остеон-Дентіс»:

 • Металеві брекети - надійні системи, які просто та ефективно виправляють розташування зубів. Однак вони володіють одним недоліком - непривабливим зовнішнім виглядом, який сильно впадає в очі;
 • Керамічні брекети - спеціальна малопомітна розробка. Колір брекетів підбирається відповідно до кольору емалі зубів, що робить їх практично непомітними. Варто зауважити, що ці системи більш громіздкі та їх ціна вище, на відміну від металевих брекетів;
 • Сапфірові брекети - виготовляються із спеціально вирощених кристалів сапфіра. Надзвичайно міцні, практично непомітні (прозорі), і не забарвлюються, щоб ви не їли. Однак вимагають ретельного дотримання гігієни та ціна вище всіх інших систем.

Металеві брекети

breket-stell

Керамічні брекети

breket-keram

Сапфірові брекети

breket-sapfir

 

Етапи процесу виправлення зубів:

 1. Діагностика

Лікар проводить професійний огляд з впровадженням різних методів рентгенографії та інших апаратних методик. Виготовляються відбитки зубів, оцінюється стан м'язів та суглобів. На основі проведених діагностичних досліджень складається план та терміни подальшого лікування, проводиться розрахунок конструкції апарату і створюється штучна модель зубів.

 1. Підготовчий етап
 • У разі необхідності, напередодні ортодонтичного лікування лікар може призначити:
 • Лікування карієсу, пульпіту або інших наявних захворювань;
 • Профілактичне лікування (видалення зубних відкладень, фторування зубів і т.д.);
 • Хірургічні процедури: видалення зубів, пластика вуздечок губ і язика, обнажениях ретінірованного зуба, поглиблення передодня порожнини рота.
 1. Лікувальний етап

На основі проведених діагностичних досліджень та після підготовки порожнини рота пацієнта, проводиться виготовлення ортодонтичного апарату і фіксація брекетів. Після установки апарату пацієнт знаходиться під регулярним наглядом, яке передбачає періодичну корекцію. Тривалість етапу лікування залежить від вираженості зубощелепної аномалії, віку і багатьох інших факторів. Лікування Займає 12-15 місяців, з періодичністю відвідувань лікаря 1-2 рази на місяць.

 1. Ретенційні (відновний) етап

Етап спрямований на закріплення результату. Якщо не зафіксувати отриманий результат, зуби будуть прагнути повернутися в початкове положення. На даному етапі використовуються як незнімні, так і знімні ретейнери (Традиційні ортодонтические пластинки, капи, двучелюстних ретенційні апарати). Тривалість відновного етапу в середньому в 1,5-2 рази більше періоду активного лікування.

 

Контактна інформація

Адреса розташування:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 25.

09:00-19:00 | Без вихідних

 

Запис за телефоном:

+38(044) 223-11-77

+38(068) 223-11-77

+38(095) 223-11-77

 


E-mail Адреса:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.