Що таке ретенований зуб?

Ретенція - це аномалія прорізування зубів, при якій, зуб прорізується частково або повністю залишається в тканинах щелепи.

Ретенований зуб - це зуб, який не зміг прорізатися та «спить» в яснах або навіть, в кістки щелепи. Бувають випадки, коли назовні прорізується і видно тільки частину зубної коронки, а решта зуба закритий яснами - такі зуби називають полуретінірованнимі.

Найчастіше зустрічаються Ретінірованние ікла та зуби мудрості, але бувають випадки ретенції центральних і бічних різців, причому перше - трохи частіше.

Які бувають види ретенції зуба?

Розрізняють два види ретенції - часткову, при якій, частина зуба видна з ясен, та повну - при якій зуб повністю знаходиться під тканинами ясна (або кістки) щелепи. Розташовуватися такі зуби теж можуть по-різному, причому, як перебуваючи на «своєму» місці в зубному ряду, так і займаючи неправильне положення поза зубного ряду:

  • Вертикально
  • Горизонтально
  • Під кутом до щелепи

Які ускладнення викликають Ретінірованние зуби та чому їх потрібно «діставати»?

Відразу пацієнту складно зрозуміти, яку небезпеку можуть представляти «заховані» зуби, але вона дійсно серйозна.

Полуретеновані зуби викликають запалення «капюшона», яким вони прикриті до прилеглих тканин, а це провокує гнійні запалення.

Повністю ретеновані зуби, які залягають в щелепи, здатні вести себе, як чужорідне тіло, вони чинять тиск на сусідні зуби, провокують їх зміщення та ряд інших серйозних проблем.

Пацієнт відчуває біль та лихоманку в разі запалення, відчуття тиску і дискомфорту в щелепи, невралгії або оніміння частини обличчя.

Якщо перерахувати захворювання, які можуть стати наслідком ретенованих зубів, то стане зрозуміло - це справжня «бомба уповільненої дії», яка може здетонувати у будь-який момент.

 

 

Контактна інформація

Адреса розташування:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 25.

09:00-19:00 | Без вихідних

 

Запис за телефоном:

+38(044) 223-11-77

+38(068) 223-11-77

+38(095) 223-11-77

 


E-mail Адреса:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Болить зуб. Що робити?

Зубний біль не завжди пов'язана з карієсом (ураження твердих тканин, яке починається з руйнування емалі). Неприємні відчуття можуть виникати при хворобах ясен що оточують корінь зуба, при запаленні тканин, а також при запаленні гайморової пазухи та деяких захворюваннях неврологічного характеру.

Дешево, установка брекет системы Киев Остеон-Дентіс

Брекет-система - це стоматологічна конструкція, яка встановлюється в ротовій порожнині пацієнта для зміни розташування його зубів при порушеннях прикусу і дефектах зубного ряду. Неправильне розташування зубів - це не тільки естетичний дефект, але і можлива причина головного болю, гайморитів і хвороб травлення, яку можна і потрібно усувати.

Сторінка 1 із 2

© 2024 Всі права захищені «Остеон-Дентіс»