Болить зуб. Що робити?

Зубний біль не завжди пов'язана з карієсом (ураження твердих тканин, яке починається з руйнування емалі). Неприємні відчуття можуть виникати при хворобах ясен що оточують корінь зуба, при запаленні тканин, а також при запаленні гайморової пазухи та деяких захворюваннях неврологічного характеру.

Дешево, установка брекет системы Киев Остеон-Дентіс

Брекет-система - це стоматологічна конструкція, яка встановлюється в ротовій порожнині пацієнта для зміни розташування його зубів при порушеннях прикусу і дефектах зубного ряду. Неправильне розташування зубів - це не тільки естетичний дефект, але і можлива причина головного болю, гайморитів і хвороб травлення, яку можна і потрібно усувати.

Що таке ретенований зуб?

Ретенція - це аномалія прорізування зубів, при якій, зуб прорізується частково або повністю залишається в тканинах щелепи.

Ретенований зуб - це зуб, який не зміг прорізатися та «спить» в яснах або навіть, в кістки щелепи. Бувають випадки, коли назовні прорізується і видно тільки частину зубної коронки, а решта зуба закритий яснами - такі зуби називають полуретінірованнимі.

Найчастіше зустрічаються Ретінірованние ікла та зуби мудрості, але бувають випадки ретенції центральних і бічних різців, причому перше - трохи частіше.

Які бувають види ретенції зуба?

 

Invisalign - інноваційна технологія бережної корекції прикусу

Непомітне виправлення прикусу - без брекетів! Капи Invisalign (Інвізілайн) - сучасна методика вирівнювання зубів. Лікування проходить за допомогою прозорих індивідуальних кап (елайнеров). І зовсім непомітно для оточуючих!

Сторінка 1 із 2

© 2024 Всі права захищені «Остеон-Дентіс»