Естетична стоматологія

 
Відбілювання зубів: Як це працює і чого очікувати!

Відбілювання зубів – це процедура в естетичній стоматології, спрямована на покращення зовнішнього вигляду зубів. Вона включає використання відбілюючих агентів, за допомогою яких видаляються плями та знебарвлюється емаль. Це дозволяє зробити зуби яскравішими і білішими. Як правило, агенти для відбілювання містять перекис водню і перекис карбаміду.

Чому зуби втрачають свій природний колір?

Внутрішні фактори.

  • Вони бувають коричневого, жовтого, сірого кольорів, а виникають через надлишок фтору, дефіцит кальцію, захворювання печінки, порушення обміну речовин, прийом тетрациклінових препаратів, травми.

Зовнішні фактори.

  •  Їх виявляють на зовнішній поверхні зубів, а причиною їх появи можуть бути продукти, що містять барвники: буряк, чорниця, морква, помідори, червоне вино, чай, кава та ін.

Фактор старіння.

  • З часом емаль зубів стирається, що оголює наступний за нею шар зуба: дентин. Він має жовтий відтінок, внаслідок чого зуби у багатьох людей віком мають жовтуватий відтінок.

Генетичний фактор.

  • Про природну схильність говорять на підставі таких характеристик емалі, як товщина та відтінок, що також впливає на колір зубів.

Недостатня гігієна.

  • Нерегулярний або недостатній догляд за порожниною рота призводить до того, що на поверхні зубів залишаються частинки їжі, які за наявності в них пігментів можуть стати причиною появи плям.

 

Як проводиться професійне відбілювання зубів у медичному центрі «Остеон-Дентіс» ?

Етап перший: первинна консультація

  • Визначити спосіб відбілювання, необхідність у ньому та відсутність протипоказань – усі ці питання стоматолог вирішує під час консультації. Протипоказанням, наприклад, може бути гіперчутливість зубів.

Етап другий: чищення зубів

  • Якщо у вас немає протипоказань, то перед проведенням процедури, що відбілює зуби, лікар, при необхідності, проводить професійне чищення зубів. Під час процедури буде видалено наліт, зубний камінь, що створить хороші умови для ефективного та якісного освітлення зубів.

Етап третій: огляд перед процедурою відбілювання

  • На цьому етап лікар-стоматолог повинен оцінити стан зубів, щоб зробити висновок про їхню здатність витримати процес відбілювання. Якщо після чищення буде виявлено каріозне ураження чи запальні процеси в м'яких тканинах, то спочатку усуваються ці порушення.

Четвертий: відбілювання

  • Процедура починається з нанесення гелю на ясна, який захистить їх від агресивної дії агента, що відбілює. Потім на зуби наносять відбілюючу речовину і витримують протягом певного періоду часу, впливаючи на засіб лазером або іншим джерелом світла, з метою вивільнення молекул кисню з перекису водню. 

 

Яке обладнання використовується при відбілюванні зубів у медичному центрі «Остеон-Дентіс» ?

Працюємо з лампами, які мають світлодіодний потік холодного синього світла з певною довжиною хвилі (між 420-490 нм). Таким чином це активує відбілюючі засоби, які окислюють зубні плями як на поверхні зуба, так і глибоко всередині дентину, щоб досягти максимального ефекту відбілювання зубів.

Лампи:

COXO C-Bright COXO C-Bright Гарантія якості відбілювання зубів «Остеон-Дентіс». COXO C-Bright

 

Beyond Polus Advanced Ultra Якісне відбілювання зубів, Київ, Поділ Гарантія якості відбілювання зубів «Остеон-Дентіс». Beyond Polus Професійне відбілювання зубів у медичному центрі «Остеон-Дентіс»

Яких результатів можна досягти, якщо вибілювання проводиться у медичному центрі «Остеон-Дентіс»

Після процедури ви можете розраховувати на те, що ваші зуби стануть світлішими на кілька тонів, а результат збережеться протягом кількох місяців. Система метод відбілювання, який ми використовуємо, дозволяє освітлити зуби на 12 відтінків, після декількох повторних сеансів.

 

Скільки часу займає відбілювання у стоматології?

Чи безпечно відбілювати зуби?

Які побічні ефекти від відбілювання зубів у стоматології?

Як надовго зберегти результат відбілювання зубів?

Чи можна відбілювати зуби під час носіння брекетів?

Скільки коштує відбілювання зубів (ціна відбілювання у стоматології)?

На всі ці та інші питання Ви можете отримати відповіді по телефону, чи записатися на консультацію:

Запис за телефоном:

 

+38(044) 223-11-77

+38(068) 223-11-77

+38(095) 223-11-77

 

 

Адреса розташування:

 

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 25.

09:00-19:00 | Без вихідних

© 2024 Всі права захищені «Остеон-Дентіс»