Болить зуб. Що робити?

Болить зуб. Що робити?

Зубний біль не завжди пов'язана з карієсом (ураження твердих тканин, яке починається з руйнування емалі). Неприємні відчуття можуть виникати при хворобах ясен що оточують корінь зуба, при запаленні тканин, а також при запаленні гайморової пазухи та деяких захворюваннях неврологічного характеру.

За характером зубного болю досвідчений стоматолог може визначити її причину:

Карієс

  • При появі порожнини в зубі біль пов'язана з тим, що зруйнована емаль і процес переходить на дентин, який є більш чутливим. Чим сильніше біль від солодкого, холодного, кислого, тим більший обсяг дентину вже зруйнований. При перших ознаках дискомфорту зверніться до стоматолога.

Пульпіт

  • Неприємні відчуття викликає запалення м'яких тканин зуба - пульпи. Зазвичай при пульпіті ми відчуваємо ниючий біль, яка може значно посилюватися ввечері і вночі.

Періодонтит

  • Дуже сильний біль виникає при накусиваніі і доторканні мовою до зуба, в період загострення неможливо навіть закрити рот. Це ознака того, що тканина, яка оточує корінь зуба, запалилася і починає з'являтися гній. У цій ситуації, звичайно, вже болить не від зуб.

Що робити коли болить зуб у дитини?

Зубний біль у дитини може з'явитися в будь-якому віці. І якщо дорослий відчуває дискомфорт від неприємних відчуттів, то для малюка це справжнє випробування. Батьки намагаються заспокоїти дитину, дають йому знеболюючий сироп і заглядають в порожнину рота, щоб зрозуміти причину зубного болю. У кращому випадку вони побачать плямочка на зубі, але зазвичай не помічають навіть його. Так чому у дитини болить зуб?

Причинами зубного болю у дітей можуть бути:

  • Карієс та його ускладнення

  • Травма

  • Гострі інфекції слизової (стоматит)

  • Захворювання ясен

Бажаючи допомогти своїй дитині, батьки якомога швидше ведуть його на прийом до стоматолога. І ЦЕ ЄДИНЕ ВІРНЕ РІШЕННЯ. Тільки досвідчений фахівець може визначити, чому у дитини болить зуб і що робити.

 

Адреса розташування:

 

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 25.

8:00-19:00 | Без вихідних

 

Запис за телефоном:

 

+38(044) 223-11-77

+38(068) 223-11-77

+38(095) 223-11-77

 

© 2024 Всі права захищені «Остеон-Дентіс»